Ορισμός διαιτητών – νοσηλευτών – παρατηρητών 18-19/12/2021

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΕΛΠΙΔΩΝ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ   ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-12-2021 ΩΡΑ 15:00

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΛΑΧΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ Π. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ  ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ- ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ    ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΓΟΥΛΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ   ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-12-2021 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ  ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ  ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-12-2021 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-12-2021 ΩΡΑ 11:30

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-12-2021 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ  ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ  ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΛΟΥΤΡΟΥ  ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΧΡ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ  ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΗΓΗ: https://aitosports.gr/slideshow/17663-%CE%BF%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BD%CE%BF%CF%83%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B7%CF%84%CF%8E%CE%BD-18-19-12-2021

Αφήστε μια απάντηση